Nový štátNávrh spoločného spolužitia v novej spoločnosti

Metódy nenásilnej akcie (MNA)

Publikované 26.11.2017 v 17:15 v kategórii Články, námety členov k diskusii, prečítané: 13x

Prepáčte ale budem sa vyjadrovať heslovite, času nie je na zvyš. Materiál MNA bol vypracovaný a úspešne použitý neoliberálmi v rade európskych, afrických a ázijských krajín vrátane Slovenska pri eliminovaní národne orientovaných komunít (v súčasnosti aj Kotlebovej).

1.Chýba mi reálna analýzasúčasnejspoločnosti v SR (veková,sociálna, politická,národnostná,oblasťzdravotníctva/chorobnosť,vzdelanostná,atď...
2.Spôsob MNA avýber komunity,ktorá budenázorovoprístupná k sociálnymzmenám navrhovaného typu.
3.Keďže MNA vypracovali globalisti,súčasnáoligarchia má v SR k dispozícii zákonom odobrené účinné protiopatrenia (ignorovanie,zosmiešňovanie,kriminalizovanie,ekonomickésankcie, a ...)
4.Myslím si, že jedným zprvoradých cieľov pri morálnej obrode spoločnosti, je vrátiť výchovu detí do náručia matiek. Ak chceme ozdraviť spoločnosť na základe morálnych hodnôt našou jedinou šancou je dôverovať vzodpovednosť za zdravý telesný a duchovný vývoj nových generácií obyvateľov Slovenskej republiky ich matkám. Bez nich to nepôjde. Vráťme im ich zmysluplné poslanie pri zachovaní rodu.
Ako?
Tentoštát má vybudovaný perfektný systém vymáhania daní odradových občanov ale veľké diery v ichprerozdeľovaní. (16 mil. mimovládkam, 2,2 mil. na utečancov, miliardy na armádu....) Pokúsme sa presadiť zákon zabezpečujúci ZÁKLADNÝ PRÍJEM PREMATKU, ako nenahraditeľnej zodpovednej autority pri výchove. Nemám na mysli detské prídavky, ktorých výška sa určuje podľa počtu detí, ale príjem pre matku, aby jej umožnil tento systém venovať sa svojmu dieťaťu 24 hodín denne, bez obavy zo straty základných životných istôt. Aby nemusela nastúpiť do zamestnania za minimálnu mzdu a dieťa pohodiť zavčas ráno do tzv. opatrovateľskej organizácie. Čo sa negatívne podpisuje aj na zvýšenom výskyte rečovo-komunikatívnych anomáliách a psychike u detí nastupujúcich do prvých ročníkov základných škôl. Pri inteligenčných testoch končí naša mládež na posledných priečkach.


DušanKuchár

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Haliena 26.11.2017 v 17:22 Veľmi sa mi páči príspevok. K základnému nepodmienenému príjmu spoločnosť asi tak či tak čoskoro bude musieť pristúpiť. Tak prečo by sa nemohlo začať matkami. Som presvedčený, že by to bola pre spoločnosť výhodná investícia. Nebude to v súlade so súčasným trendom rozbíjania rodín, ale je to v súlade so zdravým rozumom a mohlo by to prispieť aj k obnove morálnych hodnôt spoločnosti. Tiež mi chýba rozbor súčasného stavu spoločnosti. Myslím, že to by malo byť ako prvé, čo by sa malo urobiť. Na základe toho potom môžeme vytypovať oblasti, ktoré treba v prvom rade riešiť a ktoré ba sme boli schopní riešiť.


 • Daniela Matovičová 26.11.2017 v 17:36 Ak hovoríme o základnom príjme, tak áno, určite som za, ale to sa nedá robiť po častiach, NZP treba zaviesť plošne pre všetkých a k tomu je nutná aj jediná daň - z prevodu peňazí, inak by sme na tento účel nemali dostatok financií. Ako hovorí prof. Staněk dá sa ísť do sumy 700 E NZP na dospelú osobu mesačne. Aby sme zabránili nadmernej pôrodnosti urč. skupín, tak deti nebudú mať NZP, až študenti od 15 rokov by mali polovičný NZP. Ale skutočne si myslím, že chcieť niečo od súčasného systému je strata času a psychických síl.


 • Rudolf Svoboda 26.11.2017 v 17:39 Rozhodně podpora matek, vychvy dětí v domácím prostředí, domácí výuky, je velice důležité téma, ale nemohu souhlasit s: „K základnému nepodmienenému príjmu spoločnosť asi tak či tak čoskoro bude musieť pristúpiť… ani s tím že je to nutné. Naopak při podrobnějším studiu nepodmínečného příjmu zjistíme že je velice nebezpečný a dalším nástrojem k ovládání a manipulaci.


 • Miroslav Tóth 27.11.2017 v 22:47 Pán Kuchár ohľadne matiek a rodiny mi hovorí zo srdca. Dodávam iba dve veci:
  1- Tak, ako cudzincom, ktorí už i u nás oficiálne dostávajú 21 tisíc Kč na osobu, dajme rovnakú čiastku týmto matkám, aby sa mohli riadne starať o svoje deti, dajú tým kvalitný základ novej generácii a tým ušetríme spústu peňazí na školkách atd. viz. už spomínaný Prof. Stanek - 26 min 45 sek - https://www.youtube.com/watch?v=ejscJ17pZEY
  2- Nesmieme zabudnúť na to, že v rámci dnešných stresov a následnej rozvodovosti, je dnes už takmer polovica týchto matiek v ešte v dvakrát tak horšej situácii než ostatné. Svoj návrh ich riešenia opeť uvádzam v mojej „Vizi“, pokial máte záujem.
  Ešte k tej MNA, tu mám určitú výhradu. Prosím riešme všetko, čo je v prospech Českých a Slovenských občanov, ale skúsme sa vyhýbať pojmom ako je „revolúcia a pod.“ či už nenásilná, či aká, pretože chlapci jak u Vás, tak i u nás iba čakajú na to, čoho by sa mohli chytiť. Veď my všetci iba chceme, aby sa ľudom na Slovensku i v Čechách darilo lepšie včetne rodín tých, ktorí nás už určite monitorujú a za to nás musia predsa chváliť a nie napádať.
  Obecne k nepodmieneného príjmu, čiastka, ktorá sa navrhuje tuším vo Švédsku – okolo 500 euro nieje na žitie, ale na živorenie a u nás by adekvátne dávali tak 200 až 300 e. Tak týmto smerom určite nie, iba ak by šiel predseda vlády i s vládou príkladom, odovzdal všetok majetok, poberal rovnakú sumu a býval s nami pod rovnakým mostom.
  To Vaše „Malé zamyslenie“ bolo zaujímavé. K tomu môžem povedať iba toľko – robme, čo sa dá, aby sme aspoň pribrzdili to, čo sa na nás celosvetovo hrnie. Pre dnešok som veľký skeptik, ale do zajtra sa z toho vyspím. Dnes som sa totiž díval na reláciu „Skryté tajemství nalezeno: Plán NASA na zničení lidstva“, tu je odkaz – len pre otrlé povahy:
  https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI


 • Igor Zverko 28.11.2017 v 19:53 MNA - to je pekný manuál Pavla Demeša na robenie farebných revolúcií, ale určite by sa niektoré veci dali použiť aj na pozitívne ciele.
  Podporu matiek - materstva a výchovu detí kladiem na jednu z najvyšších priorít ale treba to včleniť do celkového konceptu nového usporiadania spoločnosti.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?